В Італії під час спалаху COVID-19 померло вже 37 лікарів.
“Кількість лікарів в Італії, які померли від коронавірусу, зросла до 37”, - повідомили ЗМІ з посиланням на Італійську федерацію медичних фахівців.
Також повідомляється, що всього в Італії більше 70 тисяч випадків захворювання та більше 7 тисяч померлих.
Нагадаємо, що в Італії молода медсестра наклала на себе руки через коронавірус COVID-19.
Знайомі медсестри розповіли, що дівчина страждала від сильного стресу через побоювання, що саме вона поширила хворобу, коли працювала в лікарні міста Монца в Ломбардії.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55