В Івано-Франківську водій маршрутки виштовхав учня, бо той хотів проїхати безкоштовно (відео)

Водій міської маршрутки №44 довго сперечався зі школярем, який хотів проїхати за пільгами, після чого почав силою витягувати його з салону.

Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР .

Хлопець зайшов до маршрутки і сказав водієві, що у нього є учнівський квиток, який дозволяє школярам їздити безкоштовно. Однак, маршрутника такий аргумент не переконав, і він почав сперечатися. Просив показати йому закон, згідно з яким хлопець має право не платити.

Очевидно, подібні конфлікти з цим водієм виникають вже не вперше, бо інший хлопчина сказав, що вже показував йому цей закон минулого разу. Ігноруючи докази учнів, водій почав виганяти хлопця силоміць.

Маршрут №44 в місті Івано-Франківськ зараз належить перевізнику ТзОВ «Корида-транс» і їздить за маршрутом «Обласна лікарня – вулиця Дудаєва».

Варто зазначити, що аналогічна історія вже траплялася з цим перевізником: раніше мати скаржилась в Мережі, що водій маршруту №41 вигнав її сина з маршрутки, не дозволивши проїхати безкоштовно, хоч закон і дозволяє учням їздити за пільгами з 9:00 ранку до 19:00 вечора, крім вихідних і канікул.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення