Принаймні 17 людей постраждали і одна особа загинула в результаті вибуху газу, який стався 29 липня в ресторані японської префектури Фукусіма. Про це повідомляє місцевий громадський телеканал NHK.
За даними поліції, вибух прогримів в одному з місцевих ресторанів, який знаходився на фінальній стадії ремонту і повинен був відновити роботу 31 липня. Рятувальники і працівники пожежних служб просять місцевих жителів не наближатися до місця інциденту, оскільки там стався витік газу.
Вибух зафіксувала одна з камер японського громадського телебачення, встановлених в місті. Очевидці також розповідають про сильний вибух. Повідомляється про те, що в радіусі приблизно ста метрів від місця інциденту в житлових будинках повибивало шибки, у деяких будівлях сильно пошкоджені стіни і дахи.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55