В Європі пред'явили звинувачення групі російських біатлоністів

Апостроф

Поліція Австрії пред'явила звинувачення російським біатлоністам, серед яких лідер національної команди Антон Шипулін. Їх звинувачують у порушенні антидопінгових правил у 2017 році, повідомив російський спортивний телекоментатор Дмитро Губернієв.

До списку обвинувачених росіян потрапили тренер Олександр Касперович, лікарі Артем Кринцілов та Євген Шутов, масажисти Олександр Селявкін та Дмитро Топичканов, біатлоністи Євген Гаранічев, Олександр Логінов, Антон Шипулін, Олексій Волков та Ірина Старих.

"Кілька годин тому в розташування збірної Росії з біатлону нагрянула австрійська поліція. Перед вами список спортсменів, тренерів, лікарів і масажистів, кому висунуто звинувачення в порушенні антидопінгових правил під час чемпіонату світу в Хохфільцені в 17-му році. В Австрії це кримінальний злочин. Всі, хто вказаний в цьому списку, зобов'язані дати свої пояснення поліції", - написав Губернієв в Instagram.

Він висловив здивування, чому з перевірками прийшли саме зараз.

"За останні кілька років наша команда регулярно проходила і проходить допінг-тести, і питань немає. А тепер вони є у австрійської поліції", - зазначив він

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook
загрузка...
загрузка...

Більше новин