У Дарницькому районі столиці пролунав вибух. Інцидент трапився у підземному паркінгу. Після вибуху там спалахнула пожежа.
Про це розповіла начальник столичного відділу комунікації у ГУ Нацполіції Оксана Блищик.
За її словами, за викликом були направлені всі профільні служби. Зараз на місці працюють пожежники та слідчо-оперативна група.
Найвірогіднішою причиною вибуху називають перепад у електромережі, що потім призвело задимлення і загоряння.
На щастя, обійшлося без потерпілих.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55