Увечері 7 травня в житловому будинку в Києві стався вибух, поліція порушила кримінальну виробництво. Про це повідомляє начальник Дарницького управління поліції в місті Києві Сергій Чернишов.
«На момент вибуху в квартирі перебували чоловік та жінка, співмешканці. Жінка почула вибух, вийшла в коридор, побачила закривавленого чоловіка, відразу стала надавати йому медичну допомогу. Викликала «103», а медики повідомили в поліцію. Потерпілий - у лікарні, з ним спілкуватися немає можливості. За даним фактом порушено кримінальну справу», - повідомив Чернишов.
Кримінальне провадження порушено за ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.
Вибух прогримів в Дарницькому районі Києва, на вулиці Анни Ахматової. За попередньою інформацією, спрацював саморобний вибуховий пристрій.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55