1 червня в Києві у зв'язку з анонімним повідомленням про замінування мосту Метро червона лінія метро працює тільки від станції "Академмістечко" до станції "Арсенальна", а також від станції "Лісова" до станції "Дарниця". Про це повідомляється на Facebook-сторінці столичної підземки.
Рух і поїздів, і машин на мосту зараз перекрито, там знаходиться поліція.
"Попередньо, черговий підривник, введена операція "Грім", – йдеться в повідомленні у Facebook dtp.kiev.ua.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55