У Києво-Печерській лаврі черговий спалах коронавірусної інфекції. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-пресконференції.
Зазначається, що COVID-19 виявили у 17 священнослужителів Києво-Печерської лаври.
Крім того, мер Києва повідомив, що кількість киян, у яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 68 осіб. Зокрема, захворіли троє медиків.
Раніше повідомляли, що від коронавірусу в Україні померли 327 людей.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55