В Києву будуть карати за порушення карантину

За порушення правил карантину загрожує адміністративна або кримінальна відповідальність. Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Як відомо, з 12 березня до кінця місяця в столиці заборонені масові заходи чисельністю понад 60 осіб, торгово-розважальні центри і розважальні зони в шопінг молах повинні призупинити свою роботу. Всі навчальні заклади повинні піти на карантин.

Поворозник зазначив, що рішення щодо впровадження обмежувальних заходів у столиці в зв'язку з коронавірусом є обов'язковим для всіх установ незалежно від форми власності.

"За порушення буде адміністративна або кримінальна відповідальність, контролювати буде поліція", - сказав він.

"Перше, що ми робимо - закриваємо дошкільні навчальні заклади. Тому прохання до роботодавців - за можливості зробити гнучкий робочий графік для працівників з маленькими дітьми. Також забезпечити безпеку продавців", - додав Поворозник.

Він також наголосив, що планується закупівля і поставка до кінця тижня двох тест-систем в аеропорти Києва. Також планується забезпечити столицю до кінця тижня 5 тис. експрес-тестів.

"Учора у нас було 2,5 тис. швидких тестів на коронавірус. Ми робимо все можливе, щоб до кінця тижня доставити в аеропорти дві тест-машини", - сказав він, додавши, що тести будуть доступні тільки в медустановах.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення