Китай заявив про створення ефективної вакцини проти коронавірусу

Інтерфакс

У Китаї розробили вакцину, яка попередньо показала ефективність проти коронавірусу, повідомив посол Китаю в Росії Чжан Ханьхуей.

"У Китаї вже розробили вакцину, яка показує імунітет. Але це попередньо, потрібні подальші перевірки та доопрацювання", – сказав він на брифінгу в посольстві Китаю в Москві.

Чжан Ханьхуей також повідомив про знайдені ефективні ліки для лікування коронавірусу.

"Практика свідчить, що китайські ліки ефективно діють. У всіх випадках, коли застосовують ліки, не було жодного випадку ускладнення. Загальна ефективність китайських ліків демонструє понад 85%, у деяких районах – понад 90%", – сказав він.

Чжан Ханьхуей зазначив, що в Китаї знайшли старі ліки, які ефективно діють проти коронавірусу, це "хлорохіну фосфат, який кілька десятків років застосовується від малярії".

Чжан Ханьхуей спростував припущення про штучне походження коронавірусу Covid-19, епіцентром поширення якого є місто Ухань – адміністративний центр китайської провінції Хубей.

"Я вам точно скажу, що це не штучне. Можливо, це вірус, як вірус SARS, від диких тварин", – сказав Чжан Ханьхуей.

Він зазначив, що пошук джерела вірусу триває, версія про те, що "господарем" захворювання був кажан, перевіряється, але поки що також не підтверджена.

загрузка...

Більше новин