У Коломиї Івано-Франківської області конфлікт між кількома людьми закінчився стріляниною
З місця події в районну лікарню забрали двох чоловік з пораненнями нижніх кінцівок, повідомляє місцевий телеканал НТК.
Їм знадобилася хірургічне втручання. Інцидент стався на бульварі Лесі Українки. За попередньою інформацією, стріляли з гладкоствольної та травматичної зброї
Коломийський відділ поліції відкрив кримінальне провадження за статтею про хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00