До Приморського відділення поліції надійшло повідомлення від медиків, що з вікна 2-го поверху випав хлопчик. Про це повідомляє Центральний відділ поліції Донецький області
Як з’ясувалося, трагедія сталася в будинку знайомих родини. Поки дорослі знаходилися у іншій кімнаті, малюк сперся на москітну сітку, яка не витримала ваги та впала разом з дитиною.
З травмами та садинами хлопчик був доставлений до лікарні.
Вирішується питання про притягнення батьків до відповідальності.
Поліцейські звертаються до батьків: ніколи не сподівайтеся на міцність москітних сіток, не залишайте своїх дітей без нагляду. Навіть одна секунда може вирішити долю та призвести до непоправних наслідків.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55