В метро Санкт-Петербурга відбулося два вибухи, повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на власні джерела. За даними агентства, потужність вибухових пристроїв становить близько 200-300 грамів у тротиловому еквіваленті.

Також джерело агентства стверджує, що один з вибухів стався у вагоні метро на станції «Сінна площа». Імовірно, бомби були саморобними.
Нагадаємо, що в результаті вибуху, загинуло 10 осіб, повідомив ТАСС
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55