В ОБСЄ вказали на деталі загибелі співробітника місії на Донбасі

 Лига.Новости

Міну, в результаті якої підірвався автомобіль ОБСЄ в окупованому Пришибі, заклали спеціально. Про це заявив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг.

«Те, що відбулося в неділю не був нещасним випадком. Це був наслідок використання зброї вибіркової дії. Це саме та зброя, якої там взагалі ніколи не повинно було бути. Зброя, яку спеціально заклали туди, щоб поранити, покалічити або когось убити», - наголосив Хуг.

За його словами, дія цієї зброї вибіркова.

Він також припустив, що на міні міг постраждати будь-який, хто користується цією дорогою.

Хуг нагадав коротку хронологію подій 23 квітня.

«О 11:20 ранку в неділю одна з наших команд із шістьма членами патруля на двох броньованих автомобілях поверталася з патруля, де вони здійснювали моніторинг безпекової ситуації, а також запускали один із міні-безпілотників», - уточнив перший заступник голови місії.

Він наголосив, що маршрут, яким вони рухалися, був запланований, і це був той маршрут, яким ОБСЄ їздили напередодні.

«Коли патруль повертався тією ж дорогою, якою проїхав менше, ніж за дві години раніше автомобіль, в якому перебував Джозеф (Стоун. - Ред) і двоє наших колег, наїхав на потужний вибуховий пристрій. Ми не володіємо вичерпною інформацією про те, що викликало вибух, імовірно, це була міна», - сказав Хуг.

Хуг додав, що вибух був настільки потужний, що автомобіль масою 4,5 тонн відкинуло на сім метрів від місця вибуху.

«Автомобіль загорівся і був повністю знищений», - додав Хуг.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення