В ОБСЄ зажадали від бойовиків «ДНР» розібратися з випадком домагань

Глава Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертурул Апакан засудив сексуальне домагання члена патруля СММ з боку збройного бойовика в ОРДО, яке мало місце 5 травня. Про це повідомляє в понеділок прес-служба місії.

«Разом з усіма державами-учасницями ОБСЄ, СММ засуджує всі форми насильства по відношенню до жінок», - сказав Апакан.

«Цей останній інцидент, в ході якого чоловік, озброєний автоматами, залякував беззбройну цивільну жінку-члена патруля СММ, використовуючи коментарі сексуального характеру, вимагає якнайшвидшої й беззастережної відповіді від так званої «Донецької народної республіки», - підкреслив глава місії.

Він закликав ідентифікувати винного і вжити заходів для того, щоб такі ситуації не повторилися.

«Держави-учасниці ОБСЄ доручили неозброєним чоловікам і жінкам СММ виконувати важку роботу, і вони мають право робити це, не побоюючись фізичного або словесного нападу», - сказав Апакан.

«Місія не потерпить ніяких спроб залякати, принизити чи іншим чином втручатися в роботу її співробітників», - підкреслив він.

СММ ОБСЄ також ще раз наполегливо закликала СЦКК забезпечити прийняття всіх можливих заходів для запобігання таким випадкам у майбутньому.

Як повідомлялося, раніше СММ ОБСЄ заявила про сексуальні домагання з боку озброєного чоловіка в ОРДО щодо члена патруля місії жіночої статі на території ОРДО.

«Член патруля СММ жіночої статі зазнала сексуальних домагань з боку чоловіка, озброєного автоматом (АК-47), який погрожував, що не дозволить патрулю Місії рухатися в східному напрямку з Петрівського до Роздольного, доки його вимоги не будуть задоволені», - повідомили в місії.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення