В Одесі дворічна дитина з'їла скло від гірлянди, після чого потрапила до лікарні. Про випадок повідомляють одеські телеграм-канали.
Дворічного хлопчика зі стороннім тілом у стравоході доправили до Одеської обласної дитячої клінічної лікарні учора ввечері. Він перебував у середньому стані тяжкості.
Як вдалося з'ясувати, дитина розкусила лампочку від гірлянди і проковтнула її скло.

Наразі стан хлопчика невідомий.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55