В Одесі вранці на залізничному вокзалі електричка переїхала молодого хлопця. Йому ампутували обидві ступні. Про це розповіли в прес-службі регіонального одеської філії "Укрзалізниці".
Як повідомили в прес-службі, 23-річний хлопець з Івано-Франківської області кинувся під електричку Одеса – Вапнярка. Це вже друга спроба накласти на себе руки.
З вокзалу хлопця госпіталізували в лікарню. Медики ампутували йому обидві стопи. З машиністом локомотива зараз працюють психологи.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55