В Одесі до лікарні потрапив 15-річний школяр, який додумався вживати психотропи та запивати їх горілкою. Про випадок пишуть одеські телеграм-канали.
Відомо, що юного наркомана швидка допомога забрала з Грецької площі. 15-річного хлопця з сильним алкогольно-наркотичним отруєнням було госпіталізовано до обласної дитячої лікарні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55