В Одесі під вантажним автомобілем під час руху вибухнув саморобний пристрій.
Про це сьогодні повідомила прес-служба ГУНП. Вибух стався на Хаджибейській дорозі, пошкодивши лобове скло і дзеркало заднього виду вантажівки. Водій не постраждав.
На місці слідчі і вибухотехніки визначили, що спрацювало керований саморобний вибуховий пристрій. Його фрагменти поліцейські вилучили і направили на експертне дослідження.
Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 195 КК (загроза знищення майна).
«Проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення причетних до правопорушення осіб», - уклали в поліції.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55