В Одесі сім'я з дитиною жила в парку (фото)

В Одесі сім'я з дитиною-інвалідом жила в парку посеред сміття. Про це розповів заступник начальника відділу ювенальної превенції управління регіонального главку Нацполіції Дмитро Ревун у Facebook.

Як з'ясувалося, з дитиною жили також його батьки - безробітний батько і мати з інвалідністю.

"21 століття, століття технологій, коли людина готується до підкорення Марса, створює квантовий комп'ютер, в "Європейській" державі 9-річний пацан спить на землі, розкладаючи свої шкільні зошити на камені", - йдеться в повідомленні.

Сім'я, втративши тимчасове житло і роботу, проживала кілька днів у парку під парканом прямо навпроти свого колишнього будинку. 9-річний хлопчик розкладав на камені свої шкільні зошити і грав з кошеням.

"Його батько - сирота, якого нічим не нагородила доля, а суспільство і держава нічим йому не допомогли. Як і багато хто з числа сиріт, батько дитини залишився за бортом і допускав помилки, багато помилок, за які розплачується не тільки він сам", - написав Ревун.

Дитині докладно пояснили процедуру, за якою її спочатку направлять до лікарні, а потім у центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Батьків хлопчика відправлять на медичний огляд.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення