Діти потрапили до лікарні після відвідування їдальні школи №11 в Одесі.
Станом на 7.00 ранку 20 вересня на стаціонарному лікуванні перебувають п’ятеро учнів цієї школи.
Проводиться комплекс протиепідемічних заходів.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55