В Одесі з 13-поверху житлового будинку випав чоловік. Це сталось сьогодні з самого ранку, повідомляють місцеві телеграм-канали.
Стало відомо, що йдеться про багатоповерхівку на вулиці Невського 51/2. За словами сусідів, загиблому було 50 років.
Правоохоронці встановлюють причину події - чи це було самогубство, чи нещасний вмпадок.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55