В одеській недобудові загинув чоловік, який зірвався з 21 поверху. Про падіння незнайомця з недобудованої багатоповерхівки правоохоронцям сьогодні близько 11-ї години повідомив очевидець.
"Від отриманих травм чоловік загинув. Тіло буде направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті. Після встановлення всіх обставин події їй дадуть правову кваліфікацію", - повідомили в Одеському районному управлінні поліції № 1.
Нині на місці трагедії працює слідчо-оперативна група. Особа загиблого встановлюється.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55