Вранці у вівторок, 17 березня, надійшов дзвінок про замінування адміністративної будівлі ГУ НП в Одеській області. Таку інформацію УНН підтвердили у відділі комунікації поліції області.
"У цьому будинку якраз знаходиться вибухотехнічне управління... Перевірка триває", - розповіли в поліції.
Повідомляється, що співробітників ГУНП евакуювали на час перевірки.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55