Одесити помітили на вікні багатоповерхового будинку жінку-екстрималку. Жінка на висоті прибирала оселю.
Як повідомляють місцеві телеграм-канали, безстрашна одеситка вирішила вилізти з вікна 11 поверху, щоби помити вікна. Випадок очевидці спостерігали у ЖК "Гольфстрім", що по вулиці Генуезькій.
Світлини у одеських телеграм-каналах з’явились у різних ракурсах.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55