В Одесі на вулиці Ольгіївській ввечері 27 січня жінка намагалася влаштувати самоспалення на вулиці. Про це повідомили в пабліку "Підслухано Одеса" в Facebook.
Жінка заявила, що "втомилася жити" і підпалила себе.
На крики збіглися сусіди, які загасили самовбивцю. Відео з камери спостереження, на яку потрапив інцидент, злили в мережу. Охоплена вогнем жінка бігала по двору, а за нею – люди, які намагались загасити вогонь.
На місце викликали медиків, проте про стан жінки поки нічого не відомо.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55