В Одесі жінка з дитячою коляскою провалилася у величезну яму (фото)

 Факти

В Одесі жінка з дитячою коляскою впала в триметрове провалля на тротуарі. Інцидент стався у Київському районі міста, де перетинаються Люстдорфська дорога і вулиця Олександра Невського.

Наталя розповіла, що вона намагалася проїхати з коляскою і дитиною, але через велику калюжу вирішила розвернути коляску, після чого впала в яму.

Поблизу нікого не було, так що жінці ніхто не допоміг. Коли вона вибралася назовні, то побачила куди вона провалилася і це її шокувало, адже, за словами жінки, яма була глибиною метра на три.

Наталя зазначила, що яма також дуже широка, і в неї міг би провалитися навіть великий чоловік. Внизу ями проходить потік води. Жінці пощастило, що вона застрягла на трубі, і не впала на самий низ.

Потерпіла повідомила, що провалилася вдень. Наталія обурюється, чому яму ніхто не закрив, або не поставив огорожу. Крім того, після інциденту проблему так і не вирішили.

Охоронці автоцентру, який знаходиться біля цієї ями, розповіли, що вони викликали аварійні служби з цього приводу, але ніхто не приїжджав. Тому вони обгородили яму біло-червоною стрічкою.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення