В Одеській області 27-річний моряк помер від малярії. Про це заявив головний санітарний лікар області Віталій Гончаров. Про це повідомляє НВ у п'ятницю, 24 липня.
"Минулого тижня зареєстрований летальний випадок від тропічної малярії у жителя Ізмаїльського району. Це молодий моряк, який захворів на судні і був знятий з нього 16 липня через це захворювання", - сказав Гончаров.
Моряк заразився малярією в ПАР і не приймав протималярійні препарати.
При цьому загалом з початку року в Одеській області зафіксовано три завезених випадки малярії.
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00