У місті Рені в головному водогоні виявили ціле кубло змій. Працівники знайшли рептилій під час планових робіт.
Відповідне відео опублікував у Facebook мер міста Ігор Плехов.
"З життя нашого "Водоканалу", засувка на головному водогоні", - написав він.
У коментарях люди обурюються від побаченого.




18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55