В Одеській області затримано вбивцю неповнолітнього

 МВС

Тіло підлітка було виявлене на одній з вулиць міста Котовська. Правоохоронці встановили особу небіжчика, а згодом - і обставини його загибелі. Повідомлення про виявлення трупа надійшло до чергової частини від медперсоналу швидкої допомоги.

Працівники слідчо-оперативної групи поліції разом із судово-медичним експертом оглянули місце події та тіло померлого. На місці були виявлені сліди боротьби, але видимих слідів насильства на тулубі не було.

Після проведення розтину тіла, правоохоронці з’ясували, що смерть неповнолітнього настала від закритої черепно-мозкової травми та набряку мозку.

Особа покійного була відома правоохоронцям: раніше хлопець самовільно залишав навчальний заклад для дітей з відставанням у розумовому розвитку. В м. Котовську проживала його матір, яка була визнана недієздатною. Розумові вади не стали перешкодою для вчинення підлітком кримінальних правопорушень - на початку осені хлопця було засуджено за ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці встановили, що підліток останнім часом жив в будинку матері і підтримував дружні стосунки з 20-річним парубком. Саме з ним вони протягом доби вживали спиртні напої та відвідували друзів.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення