Під час судового засідання у Приморському районному суді міста Одеси обвинувачений у скоєнні умисного вбивства дістав гранату та погрожував вбити себе та усіх присутніх. Про це повідомляє Telegram-канал Новина
"В екстреному порядку із будівлі суду були евакуйовані відвідувачі суду та працівники".-йдеться у повідомленні.
Офіційної інформації поки немає.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55