В результаті стрілянини В будинку в штаті Огайо, США, загинули сім чоловік. За попередніми даними, стрілець втік з місця злочину. Про це в п'ятницю, 22 квітня, повідомляє BNO News.
Повідомляється, що всі загиблі були членами однієї сім'ї. На місці події працюють екстренні служби.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55