В результаті стрілянини В будинку в штаті Огайо, США, загинули сім чоловік. За попередніми даними, стрілець втік з місця злочину. Про це в п'ятницю, 22 квітня, повідомляє BNO News.
Повідомляється, що всі загиблі були членами однієї сім'ї. На місці події працюють екстренні служби.
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00
01.06.26 | 14:54