В окупованому Донецьку бойовик «Міністерства державної безпеки» так званої «ДНР» вбив чотирьох людей, після чого застрелився. Про це повідомляє Лента.ua.
Подія сталася в кафе в селищі Чулковка на околицях Донецька.
Як повідомили журналістам джерела, там відзначали «День слідчих органів МВС ДНР». Нападник раніше теж працював в цих органах, під час святкування у нього виник конфлікт із знайомими. Чоловік розстріляв друзів і водія таксі з автомата, після чого застрелився сам.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55