В окупованому Донецьку пролунав потужний вибух: що відомо

Обозреватель

В окупованому терористами "ДНР" Донецьку вранці 27 жовтня пролунав потужний вибух, в результаті якого була знищена мобільна вишка місцевого оператора зв'язку.

Як повідомляє Telegram-канал Inside Donetsk, "в результаті диверсії (вибуху) в Пролетарському районі Донецька пошкоджена вишка зв'язку оператора "Фенікс".

<За його даними, інцидент стався в Пролетарському районі Донецька близько 10 ранку. "Здійснена диверсія - підірвана одна з веж стільникового зв'язку "Фенікс". Жертв серед мирного населення немає", - повідомив він.

Інформацію про вибух прокоментував у Telegram офіцер ЗСУ Анатолій Штефан ( "Штірліц").

"У пенікса або фенікса проблеми! Пишуть про вибух у Донецьку, я вже розсміявся, що комусь квиток від окупантів виписали в # 200_бригаду, а тут тільки мобільна вишка... І то добре", - зазначив він.

Також український військовий оприлюднив відео вибуху. Наприкінці ролика в кадрі з'являється аркуш паперу, на якому написано: "Це зроблено з метою привернути увагу до нелюдських тортур на підвалах МДБ. Жорстоке поводження і прив'язування до кінцівок проводів зі струмом у народних республіках стали нормою. Народ Донбасу повинен вийти на акцію протесту проти тортур, або фашистська республіка залишиться без зв'язку".

загрузка...

Більше новин