В Олександрії на Кіровоградщині водійка ненавмисно вбила власну доньку, щось переплутавши у керуванні авто. Про це повідомили у правоохоронних органах.
Подія стала у дворі житлового будинку. Жінка, яка керувала Toyota Rav4, щось переплутала у керуванні та почала здавати назад. По цьому вони зачепила відкритими дверцятами свою 15-річну доньку.
Дівчинка впала та потрапила під колеса авто. В лікарні від отриманих травм дитина померла. Наразі проводиться розслідування усіх обставин інциденту.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55