У четвер, 21 січня, в районі ООС загинув український військовослужбовець.
Про це повідомили в Командуванні морської піхоти на сторінці у Facebook.
Зазначається, що збройні формування Російської Федерації вкотре порушили режим припинення вогню і відкрили вогонь зі снайперської зброї в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід».
«Внаслідок обстрілу позицій українських захисників загинув один військовослужбовець Об’єднаних сил», - йдеться у повідомленні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55