У Рівному жінка народила 16-ту дитину (фото)

Українка народила шістнадцяту дитину. Мати-героїня Марія з міста Сарни під Рівним разом з немовлям вже виписана з лікарні. Як розповіли в Управлінні охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації на сторінці в Facebook мама й синочок почуваються добре.

Також в мережі опублікували фото щасливої багатодітної матері та показали подарунок, який їй урочисто вручили з нагоди чергового поповнення сімейства.

Зазначається, що вага хлопчика становить 4 кг 100 грамів, а зріст - 55 см.

Пологи пройшли кілька днів тому, а маму виписали з хлопчиком додому сьогодні.

Марії подарували велику коробку в синій упаковці з набором предметів догляду від благодійників, які передали презент Рівненському обласному перинатальному центру.

Загалом родина багата на 12-ох хлопчиків та 4-ох дівчаток.

"Пологи - завжди не просто! А шістнадцяті пологи - відповідальна робота як для жінки, так і для медичних працівників. Сьогоднішній день приніс у сім'ю жительки міста Сарни шістнадцятий подаруночок! У Перинатальному центрі о 03:50, народився хлопчик вагою 4100 г, зріст - 55 см. Здоров'я Вам!" - йдеться в повідомленні цента в Facebook.

До речі, у Рівненській області Марія далеко не єдина мати-героїня. Так, рік тому мешканка регіону народила 19-ту дитину, і стала мамою-рекордсменкою.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення