Турецький клуб "Бешикташ" на офіційному сайті повідомив про захворювання гравців коронавірусом.
Про це повідомляє пресслужба клубу.
Коронавірус виявлений у семи футболістів і п'яти співробітників клубу.
24 вересня "Бешикташ" повинен зіграти з португальським "Ріу Аве" в третьому відбірковому раунді Ліги Європи
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55