У китайському місті Ухань головний лікар госпіталю помер від пневмонії, викликаної новим типом коронавірусу. Про це у вівторок, 18 лютого, повідомляє Reuters з посиланням на державне телебачення Китаю.
Зазначається, що смерть наступила вранці у вівторок. За даними ЗМІ, він став першим керівником медзакладу, який помер від спалаху коронавірусу.
Як повідомлялося, жертвами нового типу коронавірусу Covid-19 станом на ранок, 18 лютого, в світі стали 1 873 людей. Водночас 12 803 хворих вдалося вилікувати.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55