​«В Україні копійки резервів»: економічний радник впевнений, що гривня обвалиться

Курс гривні не вдасться втримати на нинішній позначці. Про це у інтерв’ю Ukrlife.tv сказав економічний радник, антикризовий менеджер Михайло Гагаркін.

«Я вважаю, що курс буде рости, тому що грошей в Україні немає. Доданої вартості, яка б дозволяла втримати курс, і сплачувати всі наші внутрішні платежі, не вистачає. Податкова та митниця план не виконують, схематоз живіший за всіх живих. Ефективність роботи державних монополій також залишає бажати кращого. Вони ефективні для певних фінансово-промислових груп, але для держави – ні. Зношення основних фондів у нас вже більше 85% по країні – те, що з часів Радянського Союзу дісталося, нового нічого не будується», - констатує економічний радник.

За словами Гагаркіна, резерви України, яких менше 3 млрд доларів, це копійки.

«Це активні резерви. Інші – золотовалютні, які знаходяться в Америці. Частину з них можливо витратять на погашення кредиту МВФ», - зазначає він.

Що стосується стримання курсу гривні, то економічний радник наголосив, що ОВДП – це абсолютно корупційна схема.

«Для прикладу, зараз займи під 1,5-2%. Україна виплачувала 10% чи більше навіть. Тобто тут чиста кримінальна справа, яка легко розслідується і всіх можна посадити. Треба лише наздогнати Маркарову, Смолія, Рожкову та інших (Оксана Рамкарова – міністр фінансів України, Яків Смолій – голова Національного банку, Катерина Рожкова – замголови НБУ, - Ред). Все це розпочалося в часи Януковича, продовжувалось у Порошенка і так далі. Знайти кінцевих бенефіціарів цих проведень неважко, оскільки зараз гроші електронні», - резюмував Гагаркін.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення