В Україні можуть ввести надзвичайний стан через COVID-19: Ляшко назвав умову

В Україні можуть ввести надзвичайний стан через стрімке поширення коронавірусу та погіршення епідеміологічної ситуації в країні. У міністерстві охорони здоров'я припускають, що чинних карантинних заходів може виявитися недостатньо для стримування вірусу. Про це головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив в інтерв'ю виданню "Апостроф".

За його словами, такий сценарій можливий при внесенні в "червону" зону половини території України. Тоді виникне гостра потреба відкриття додаткових лікарень, залучення волонтерів.

"Коли у нас буде зростання значної кількості хворих і коли 50%, а то і більше адміністративно-територіальних одиниць в "червоному" рівні епідемічної небезпеки, то це може призвести до перезавантаження системи охорони здоров'я, вимагатиме відкриття додаткових польових госпіталів, залучення волонтерів, тоді доцільно буде подумати про подальші заходи та чи достатньо буде карантину, чи буде потрібний надзвичайний стан", - розповів Ляшко

При цьому заступник міністра розкритикував нинішні демарші на місцевих рівнях і протести проти запровадження тих чи інших обмежень через COVID-19. Він вважає, що подібні демонстрації незгоди відбуваються "під вибори", і в підсумку можуть погано відгукнутися.

Раніше повідомляли, що станом на 29 серпня, в Україні офіційно підтверджено 116 978 випадків коронавірусної інфекції.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення