У Житомирській області через велику кількість нових випадків захворювання на COVID-19 посилили карантинні заходи. Таке рішення прийняла обласна комісія з надзвичайних ситуацій 5 червня.
Також регулярно перевірятимуться дотриманння карантинних заходів на ринках, в магазинах і громадському транспорті.
Нагадаємо, Києву заборонили відкрити кафе та ресторани.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55