У Закарпатській області 19 квітня зафіксували одразу два землетруси – їх джерела знаходились у районі міста Ужгород. Про це повідомили у Головному центрі спеціального контролю.
Як зазначається, джерела перебували на глибині 5 км. Поштовхи могли відчути деякі люди.
Перший землетрус трапився о 08:45, його магнітуда склала 3,1 бала за шкалою Ріхтера. Другий о 10:25. Він був слабкішим – 1,5 бали.
Про наслідки та постраждалих не повідомлялося.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55