Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про можливість введення так званого "адаптивного" карантину, який передбачає продовження карантинних обмежень в регіонах з найбільшою кількістю хворих. Про це він заявив на позачерговому засіданні Кабміну.
Відзначається, що влада буде стежити за динамікою поширення коронавірусу. У тих областях, де випадків захворювання буде найбільше, карантинні обмеження продовжать. При цьому буде враховуватися думка місцевої влади.
На даний момент розглядається можливість продовжити карантинні обмеження в регіонах з найбільшою кількістю хворих, це - Чернівецька, Тернопільська, Івано-Франківська області та Київ.
Нагадаємо, в Україні продовжили карантин до 22 травня.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55