В Україні закривають школи на карантин

У школах Кам'янця-Подільського Хмельницької області та Олександрії Кіровоградської області на півтора тижні оголосили карантин через стрімке поширення грипу та ГРВІ. Про це повідомила міська влада обох міст.

"Оголошуємо карантин в школах міста. Медики констатують стрімке зростання захворювань на грип та ГРВІ. Ситуація в наших школах станом на сьогодні: 1157 хворих дітей, що на 100 більше, ніж вчора, і втричі - ніж минулого тижня", - йдеться в повідомленні мера Кам'янця-Подільського Михайла Симашкевича.

Карантин триватиме з 23 січня по 3 лютого включно. Водночас дитячі садки поки працюють в звичайному режимі.

Тим часом в Олександрії навчальний процес призупинили не тільки в загальноосвітніх школах, а й у позашкільних навчальних закладах.

"Зважаючи на загальні показники і динаміку поширення ГРВІ та з метою запобігання епідеміологічних ускладнень, розпорядженням міського голови з 23 по 31 січня в Олександрії тимчасово призупинено навчально-виховний процес. На вимушені канікули підуть учні загальноосвітніх навчальних закладів та вихованці позашкільних навчальних закладів, в тому числі музичної і художньої шкіл, ДЮСШ №2 тощо", - йдеться в повідомленні прес-служби Олександрійської міської ради.
загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення