В Україні затвердили лікування коронавірусу експериментальними препаратами

Президент України підписав закон щодо продовження застосування експериментальних препаратів для лікування COVID-19. Про це повідомили в Офісі Президента.

Документ спрямований на забезпечення доступу до ліків громадян, хворих на коронавірусну хворобу, та запобігання поширенню COVID-19 серед населення України.

Українське законодавство дозволяє застосовувати для лікування COVID-19 як зареєстровані в Україні препарати, так і незареєстровані лікарські засоби.

"Доступ до експериментальних препаратів – передових винаходів може допомогти в боротьбі з коронавірусом. Це стосується ліків, які не є зареєстрованими, однак вже пройшли певні дослідження щодо їхньої безпечності та ефективності й рекомендовані офіційним органом США, країн – членів Європейського Союзу, Великої Британії, Швейцарської Конфедерації, Японії, Австралії, Канади, Китайської Народної Республіки, Держави Ізраїль. Відповідна практика діє у багатьох країнах світу", - йдеться у повідомленні.

Закон, що його підписав президент, продовжує застосування цієї практики в Україні до 1 січня 2021 року. Він набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення