В Україні жорстоко побили ветерана АТО після камінг-ауту: мережа в гніві

Апостроф

П'ятеро радикалів-гомофобів напали на ветерана АТО біля його будинку, після того як він зробив камінг-аут.

Про це розповів на своїй сторінці в Facebook правозахисник Віктор Пилипенко.

"В цю суботу п'ятеро радикалів - гомофобів підстерегли нашого побратима, ветерана Василя Давиденко під його домом і напали. Напали через його камінг-аут. Все сталося дуже швидко. Ці пацюки били в пах, у голову, потім ногами. Уп'ятьох. Василь встиг згрупуватися, це його врятувало. Б'ючи в корпус покидьки порвали його спеціальний пояс-корсет для хребта, скаліченого під час війни. Потім вони дуже швидко втікли. Василь сміявся, коли розповідав: "втікали так, ніби мільйон доларів украли", - пише правозахисник.

Він зазначив, що хтось злив гомофобам адресу проживання ветерана, і попросив допомоги у пошуку житла та нового місця роботи для нього.

"Гидко те, що хтось відкрив його адресу проживання. Очевидно, хтось з місця роботи, де Василю влаштували тихий бойкот колеги після його камінг-ауту. Якщо хтось міг би допомогти йому із новим місцем роботи чи орендою нової кімнати - пишіть. Лишатися на тому місці, де він зараз, йому точно не варто. Василь має юридичну освіту, наразі працює у сфері телекомунікацій і є B2B менеджером… Василь - чудова людина і друг, і так само як і усі ми, своїми діями хоче змінювати суспільство на краще", - зазначив він.

У мережі новина про напад викликала хвилю гніву.

загрузка...

Більше новин