В Україні з'явилася нова шахрайська схема: надсилають "подарунки" на День народження

Українцям по всій країні приходять "подарункові сертифікати на 1500 грн" нібито з ювелірних крамниць, яких взагалі не існує. Сертифікати надсилають післяплатою у відділення "Нової пошти", однак щоб отримати "подарунок", доведеться віддати 90-150 грн і сплатити поштові послуги.

Таким чином жертви шахрайської схеми повинні оплатити посилку і ще окремо заплатити за непотрібний пластик. Деталями нової схеми діляться українці на своїх сторінках у Facebook.

"На День народження мені прийшла посилка на відділення "Нова Пошта" невідомо від кого і яку я не очікувала. У посилці-вітальна листівка і подарунковий сетіфікат на 1500 грн у ювелірний магазин. Дані відправника, звичайно, мені ні про що не кажуть ... Але в інтернеті знайшла інформацію, що це шахрайство. Магазину такого не існує", – розповідає на своїй сторінці у соцмережі Анна.

Що цікаво, шахраї також мають базу даних із датами народження і адресами. Це дозволяє їм надсилати "подарункові сертифікати" своїм жертвам напередодні Дня народження.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення