У Донецькій області стався спалах коронавірусної інфекції. За останню добу захворювання там підтвердили у 21 особи. Більшість нових заражених – жителі Слов'янська. Всі вони, крім однієї жінки, працюють на місцевому підприємстві, повідомив глава Донецької області Павло Кириленко на своїй сторінці в Facebook.
"Антирекорд за кількістю нових випадків COVID-19 маємо 4 червня в Донецькій області – 21: по одному в Маріуполі і Курахово, 19 – в Слов'янську", – написав він.
Кількість тих, хто вилікувався від коронавірусної хвороби збільшилася до 112 осіб. Два негативних результати ПЛР-тесту отримав чоловік з Маріуполя.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55