В Україну йде потужний циклон Brigitte: де розгуляється негода

Погода в Україні 5 жовтня, буде теплою і сонячною. Жителям західних областей, і деяких центральних, а також південних регіонів варто готуватися до потужного шторму. Про це повідомляють "Надзвичайні новини" з псиланням на Facebook-сторінку синоптика Наталки Діденко.

Як повідомляє синоптик, грози торкнуть тільки західні області країни, так як східний антициклон блокує доступ опадів в Україну. Згодом це призведе до рвучкого, сильного, іноді штормового вітру східного напрямку, додала експерт.

"Дощів в Україні буде мало, тільки атмосферний фронт хвостом зачепить західні області, іноді Вінницьку, Житомирську, Одеську і Миколаївську області. Температура повітря продовжує радувати теплим комфортом - завтра +19... +24 градуси", - пише синоптик.

За даними Діденко, погода в Києві 5 жовтня також буде теплою і сухою. Рівень тепла буде коливатися близько +20 градусів. При цьому дощів не передбачається.

"Найближчий дощ у столиці ймовірно буде 7 жовтня, а вихідні обіцяють бути сонячними з температурою повітря +17... +19 градусів", - додала синоптик.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення